Godziny otwarcia obiektów

MIEJSKA HALA SPORTOWA

czynna codziennie od godz. 8:00-15:00 szkoły
od godz. 15:00 do 22:00 ogólnodostępna

BASEN
czynny codziennie od godz. 8:00-11:00 szkoły i osoby indywidualne
od godz. 11:00 do 22:00 ogólnodostępny


BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
czynne w dni powszednie w godzinach 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00-21:00

KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH PRZY PSP 2
PARK CHOPINA
czynny w dni powszednie w godzinach 17:00-21:00
w soboty, niedziele i święta w godzinach 13:00-21:00

W tym roku wystrzałowo zakończyliśmy wakacje

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w dzisiejszym (2.09.2018) turnieju paintballa laserowego, który odbywał się w ramach sportowego zakończenia wakacji na kompleksie boisk w parku Chopina.

Impreza była skierowana do uczniów świebodzińskich podstawówek i gimnazjów, jednak dzieci zaprosiły do wspólnej zabawy także dorosłych, aby zmierzyć się z rodzicami w 10-minutowych bitwach o najróżniejszych scenariuszach.

Litry wylanego potu, dużo śmiechu i świetny prowadzący - tak najkrócej można opisać to, co działo się na boiskach prz SP2 od godziny 13:00 do późnego popołudnia.

W zabawie, która trwała do późnego popołudnia udział wzięło kilkadziesiąt osób, które w 6-osobowych drużynach walczyły przede wszystkim z własnymi słabościami. Była to pierwsza impreza z paintballem laserowym organizowana przez Ośrodek sportu i Rekreacji w Świebodzinie, ale zainteresowanie mieszkańców oraz wrażenia po bitwach pokazały, że warto wprowadzać na boiska różne atrakcje, ponieważ na pierwszy rzut oka wydają się one niesportowe, a tak naprawdę wymagają dużego wysiłku fizycznego i aktywności uczestników, a to właśnie aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu było w tym wydarzeniu najważniejsze.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom za udział w sportowym zakończeniu wakacji. Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego, który rozpocznie się już jutro.

Sprzęt oraz organizację imprezy zabezpieczała firma Lasermaniak z Leszna.

Fotorelacja z wydarzenia została opublikowana na naszym profilu w serwisie społecznosciowym Facebook.