Godziny otwarcia obiektów

MIEJSKA HALA SPORTOWA

czynna codziennie od godz. 8:00-15:00 szkoły
od godz. 15:00 do 22:00 ogólnodostępna

BASEN
czynny codziennie od godz. 8:00-11:00 szkoły i osoby indywidualne
od godz. 11:00 do 22:00 ogólnodostępny


BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
czynne w dni powszednie w godzinach 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00-21:00

KOMPLEKS BOISK SPORTOWYCH PRZY PSP 2
PARK CHOPINA
czynny w dni powszednie w godzinach 17:00-21:00
w soboty, niedziele i święta w godzinach 13:00-21:00

Biegi dziecięce - najważniejsze informacje dla rodziców

Już w najbliższą sobotę (22.09.br.) na Stadionie Miejskim w Świebodzinie przy ul. Sikorskiego 25 odbędą się biegi dziecięce i młodzieżowe w ramach Świebodzińskiej Dziesiątki. 

Biuro zawodów, w którym każdy uczestnik musi odebrać numer startowy oraz oddać kartę zgłoszeniową (dzieci otrzymały w szkołach ale będą też dostępne do wypełnienia w dniu biegu) znajdować się będzie na boisku bocznym. Biuro otwarte zostanie już o godzinie 9:00 i zachęcamy do zgłaszania się wcześniej, aby uniknąć kolejek. Dziecko niezweryfikowane w biurze zawodów nie będzie mogło wziąć udziału w biegu.

 

Bieżna oraz murawa zostaną zamknięte dla rodziców. Zachęcamy do kibicowania z trybun, zwłaszcza w okolicach spikerki, gdzie będzie meta wszystkich biegów oraz podium - tam będą dekorowani zwycięzcy. Dzieci będą wpuszczane na linię mety przez bramę od strony ul. Sikorskiego, natomiast wyprowadzane z murawy przez organizatora imprezy bramą przy boisku bocznym (na przeciwko spikerki).

 

Na mecie dzieci będą miały do dyspozycji wodę oraz owoce w strefie odżywiania.

 

Pierwszy start zaplanowano na godzinę 10:00 - wystartuje rocznik 2011 (dziewczynki), później kolejno będą puszczane biegi kolejnych roczników. Prosimy o stosowanie się do poleceń spikera i organizatorów.

Nie czekajcie Państwo ze starszymi dziećmi przy bramie, spiker będzie informował, kto powinien szykować się do startu. Kibicujcie innym zawodnikom z trybun i nie utrudniajcie młodszym dzieciom udziału w zawodach.

 

Osoby wchodzące na bieżnię i murawę będą wypraszane na trybuny. W razie wątpliwości prosimy kontaktować się ze służbami organizatora.

 

Na boiskach bocznych będą rozstawione atrakcje dla dzieci (malowanie twarzy, jednodniowe tatuaże, fotobudka, bańki mydlane, balony) oraz punkty z małą gastronomią (wata cukrowa, popcorn) i foodtrucki. 

 

Każde dziecko na mecie otrzymuje medal. Nie są przewidziane nagrody rzeczowe.
Regulamin:
http://osir.swiebodzin.pl/swiebodzinska-dziesiatka/regulamin-biegow-dzieciecych

 

Parking !

W pobliżu stadionu (przy. ul. Kawaleryjskiej)  znajduje się duży parking, z którego dojście do linii startu zajmuje zaledwie 3-4 minuty. Na parking będą kierować organizatorzy oraz specjalne oznaczenia.Organizatorem Świebodzińskiej Dziesiątki  jest Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy HEROSI.

 

Rozkład godzinowy:
 8:45 - otwarcie biura zawodów

10:00 - start biegów przedszkolnych

10:30 - pierwszy start biegów szkolnych (dekoracja zwycięzców po każdym biegu)