Dziś (11.03.2017 r.) zakończył się XIX Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej. W egorocznej edycji zwyciężył debiutujący w imprezie zespół CAFFE BAR z Trzciela.

Po emocjonujących 20 kolejkach dobiegł końca dziewiętnasty turniej halówki. W tym sezonie nie zabrakło drużyn, które biorą udział w zawodach od wielu lat, jak TOMBUD, COMPUTEC czy PIEKARNIA BALCEWICZ. Zgłosili się także debiutanci, wśród których znalazła się drużyna z Trzciela. Na początku niedoceniani przez rywali, skutecznie pięli się po szczeblach tabeli, aby finalnie pokonać pozostałe drużyny i odebrać puchar zwycięzcyoraz złote medale.

Dzisiejsza kolejka była okazją dla drużyny B SERVICE, która nie mogła przegrać, aby wskoczyć rzutem na taśmę na podium. W ostatnim meczu całych rozgrywek B SERVICE pokonali zawodników z WALUŚ TRANS 7:3 i tym samym, uzyskując 26 punktów, zdobyli III pozycję. Drugie miejsce zajął COMPUTEC. To właśnie ta drużyna ma najlepszego strzelca i bramkarza turnieju, którymi zostali: Grzegorz Galas oraz Mateusz Czarnecki. Kierownik hali sportowej Robert Wojewódka wręczył pamiątkowe statuetki wyróżnionym zawodnikom oraz puchary uczestniczącym w turnieju drużynom. Najstarszym zawodnikiem zmagań był Janusz Czyż.

XIX ŚTHPN rozpoczął się 4 grudnia ub. roku. Organizatorem imprezy był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzinie. Udział wzięło 14 drużyn ze Świebodzina, Jordanowa, Ciborza, Rzeczycy, Sulechowa i Trzciela.