Lodowisko na Stadionie Miejskim jest czynne codziennie
Rafał Figiel wziął udział w treningu na Orliku
Trwa XX Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej

Godziny otwarcia obiektów

LODOWISKO
dni robocze
od 8:00 do 21:00
(przerwa konserwacyjna 13:30-15:00)

weekendy
od 10:00 do 21:00
(przerwa konserwacyjna 14:30-16:00)


BASEN
czynny codziennie:
8:00-11:00 szkoły i osoby indywidualne
11:00 do 22:00 ogólnodostępny


HALA SPORTOWA
czynna codziennie:
8:00-15:00 szkoły
15:00 -22:00 ogólnodostępna
 

BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
czynne w dni powszednie w godzinach 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00-15:00

Terminarz XX Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Terminarz XX Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

1 KOLEJKA 03.XII.2017r (nd)
15:00 COMPUTEC - NOWY DWOREK
15:30 B.SERVICE - KICO
16:00 P.SYSTEM - BIUROMAX
16:30 ADVENTUREQUAD.PL - NIEZATAPIALNI
17:00 TOMBUD - WALUŚ-TRANS


2 KOLEJKA 10.XII.2017r ( nd)
15:00 COMPUTEC - B.SERVICE
15:30 KICO - P.SYSTEM
16:00 BIUROMAX - ADVENTUREQUAD.PL
16:30 NIEZATAPIALNI - TOMBUD
17:00 NOWY DWOREK - WALUŚ-TRANS


3 KOLEJKA 17.XII.2017r (nd)
17:30 B.SERVICE - NOWY DWOREK
18:00 P.SYSTEM - COMPUTEC
18:30 ADVENTUREQUAD.PL - KICO
19:00 TOMBUD - BIUROMAX
19:30 WALUŚ-TRANS - NIEZATAPIALNI

4KOLEJKA 6.I.2018 (sb)
15:00 NOWY DWOREK - NIEZATAPIALNI
15:30 BIUROMAX - WALUŚ TRANS
16:00 KICO - TOMBUD
16:30 COMPUTEC - ADVENTUREQUAD.PL
17:00 B SERVICE - P-SYSTEM

5 KOLEJKA 7.I.2018 (ndz)
15:00 NIEZATAPIALNI - BIUROMAX
15:30 WALUŚ TRANS - KICO
16:00 TOMBUD - COMPUTEC
16:30 ADVENTUREQUAD.PL - B SERVICE
17:00 P-SYSTEM - NOWY DWOREK

6 KOLEJKA 13.I.2018 (sb)
16:00 NOWY DWOREK - BIUROMAX
16:30 KICO - NIEZATAPIALNI
17:00 COMPUTEC - WALUŚ TRANS
17:30 B SERVICE - TOMBUD
17:00 P-SYSTEM - ADVENTUREQUAD.PL

7 KOLEJKA 14.I.2018 (ndz)
15:00 NIEZATAPIALNI - COMPUTEC
15:30 ADVENTUREQUD.PL - NOWY DWOREK
16:00 TOMBUD - P-SYSTEM
16:30 WALUŚ TRANS - B SERVICE
17:00 BIUROMAX - KICO

8 KOLEJKA21.I.2018 (ndz)
17:00 ADVENTUREQUAD.PL - TOMBUD
17:30 B SERVICE - NIEZATAPIALNI
18:00 P SYSTEM - WALUŚ TRANS
18:30 COMPUTEC - BIUROMAX
19:00 NOWY DWOREK - KICO

9 KOLEJKA 27.I.2018 (sb)
16:00 KICO - COMPUTEC
16:30 NIEZATAPIALNI - P-SYSTEM
17:00 BIUROMAX - B SERVICE
17:30 WALUŚ TRANS - ADVENTUREQUAD.PL
18:00 TOMBUD - NOWY DWOREK

10 KOLEJKA 28.I.2018 (ndz)
16:00 NIEZATAPIALNI - ADVENTUREQUAD.PL
16:30 NOWY DWOREK - COMPUTEC
17:00 KICO - B SERVICE
17:30 BIUROMAX - P-SYSTEM
18:00 WALUŚ TRANS - TOMBUD

11 KOLEJKA 03.II.2018 (sb)
16:00 TOMBUD - NIEZATAPIALNI
16:30 B SERVICE - COMPUTEC
17:00 P-SYSTEM - KICO
17:30 ADVENTUREQUAD.PL - BIUROMAX
18:00 WALUŚ TRANS - NOWY DWOREK

12 KOLEJKA 04.II.2018 (ndz)
15:00 NIEZATAPIALNI - WALUŚ TRANS
15:30 NOWY DWOREK - B SERVICE
16:00 COMPUTEC - P-SYSTEM
16:30 KICO - ADVENTUREQUAD.PL
17:00 BIUROMAX - TOMBUD

13 KOLEJKA 10.II.2018 (sb)
13:00 NIEZATAPIALNI - NOWY DWOREK 
13:30 WALUŚ TRANS - BIUROMAX
14:00 TOMBUD - KICO
14:30 ADVENTUREQUAD.PL - COMPUTEC
15:00 P-SYSTEM - B SERVICE

14 KOLEJKA 11.II.2018 (ndz)
15:00 BIUROMAX - NIEZATAPIALNI
15:30 KICO - WALUŚ TRANS
16:00 COMPUTEC - TOMBUD
16:30 B SERVICE - ADVENTUREQUAD.PL
17:00 NOWY DWOREK - P-SYSTEM

15 KOLEJKA 17.II.2018 (sb)
16:00 BIUROMAX - NOWY DWOREK
16:30 NIEZATAPIALNI - KICO
17:00 WALUŚ TRANS - COMPUTEC
17:30 TOMBUD - B SERVICE
18:00 ADVENTUREQUAD.PL - P-SYSTEM

16 KOLEJKA 18.II.2018 (ndz)
15:00 COMPUTEC - NIEZATAPIALNI
15:30 NOWY DWOREK - ADVENTUREQUAD.PL
16:00 P-SYSTEM - TOMBUD
16:30 B SERVICE - WALUŚ TRANS
17:00 KICO - BIUROMAX

17 KOLEJKA 25.II.2018 (ndz)
17:30 TOMBUD - ADVENTUREQUAD.PL
18:00 NIEZATAPIALNI - B SERVICE
18:30 WALUŚ TRANS  - P-SYSTEM
19:00 BIUROMAX - COMPUTEC
19:30 KICO - NOWY DWOREK

18 KOLEJKA 03.III.2018 (sb)
15:00 COMPUTEC - KICO
15:30 P-SYSTEM - NIEZATAPIALNI
16:00 B SERVICE - BIUROMAX
16:30 ADVENTUREQUAD - WALUŚ TRANS
17:00 NOWY DWOREK - TOMBUD
17:30 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU