Lodowisko na Stadionie Miejskim jest czynne codziennie
Rafał Figiel wziął udział w treningu na Orliku
Trwa XX Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej

Godziny otwarcia obiektów

LODOWISKO
dni robocze
od 8:00 do 21:00
(przerwa konserwacyjna 13:30-15:00)

weekendy
od 10:00 do 21:00
(przerwa konserwacyjna 14:30-16:00)


BASEN
czynny codziennie:
8:00-11:00 szkoły i osoby indywidualne
11:00 do 22:00 ogólnodostępny


HALA SPORTOWA
czynna codziennie:
8:00-15:00 szkoły
15:00 -22:00 ogólnodostępna
 

BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
czynne w dni powszednie w godzinach 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00-15:00

Wyniki XX Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Wyniki XX Świebodzińskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Kolejka 1 (3.12.2017)
ADVENTUREQUAD.pl - NIEZATAPIALNI
Kozłowski Maciej x2, rogowski Łukasz x2, Ziółkowski Dawid x2, Król Szymon -
7:0
P-SYSTEM - BIUROMAX
Baraniak Rafał x3, Mololkin Yewheni, Ślusarenko Oleksandr, Nykanenko Bogdan, Szwer Adam, Woźniak Krzysztof - 
8:0
B SERVICE - KICO
Podwyszyński Patryk x3, Kobeszko Jakub x3, Bak Łukasz - 
6:0
COMPUTEC - NOWY DWOREK
Galas Grzegorz x4, Czarnecki Mateusz Szymański Marcin - Chanarz Jarosłam
6:1
TOMBUD - WALUŚ-TRANS
 Rafalik Nikodem x3, Szczepanek Wojciech, Tvenohin Vitalij - Kurek Dawid, Łysiak Daniel
5:2


Kolejka 2 (10.12.2017)
COMPUTEC - B SERVICE
Szymański Marcin - Orkisz Adrian, Dziubiński Łukasz
1:2
KICO - P-SYSTEM
Lewandowski Krzysztof - Mololkin Yewheni, Wasilewski Kamil, Baraniak Rafał
1:5
 BIUROMAX - ADVENTUREQUAD.pl
Żebrowski Krystian x 2 - Król Szymon x2, Sokoliński Daniel x2, Ratajczak Kamil x2, Kozłowski Marcin, Pisarski Daniel  
2:8
NIEZATAPIALNI - TOMBUD
Szczepoański Łukasz - Szczepanek Wojciech x 2, Rafalik Nikodem x2, Iwan Marcin, Konieczny Ireneusz
1:6
NOWY DWOREK - WALUŚ-TRANS
Nowak Michał - Łysiak Daniel x2, Wycke Marcin, Różański Fabian, Kurek Dawid, Marchut Piotr, Gerszewski Patryk, Walkowiak Marek
1:8


Kolejka 3 (17.12.2017)
 B SERVICE - NOWY DWOREK
Podwyszyński Patryk x 9, Kobeszko Jakub x 5, Bak Łukasz x 3, Topolski Kamil x 2, Orkisz Adrian - Podlaski Łukasz, Kobeszko Jakub (samobójcza)
20:2
P-SYSTEM - COMPUTEC
Mololkin Yewheni, Ślusarenko Oleksander, Baraniak Rafał - Galas Grzegorz, Czarnecki Mateusz
3:2
ADVENTUREQUAD.pl - KICO
Pisarski Daniel x 5, Kozłowski MArcin x 3, Rogowski Łukasz x 2, Ziólkowski Dawid, Król Szymon, Ratajczak Kamil, Szwaracki Marcin - Tkachuk Vitali 
14:1
TOMBUD - BIUROMAX
Iwan Marcin x3, Szczepanek Wojciech x2, Traczyńsmki Tomasz x 2, horodyski Remigiusz - Hukiewicz Jakub, Hukiewicz Marek, Żebrowski Krystian, Troczyński Jarosław
8:4
WALUŚ-TRANS - NIEZATAPIALNI
Wycke Marcin, Gerszewski Patryk, Marchut Piotr - Pozauć Łukasz x 2
3:2


Kolejka 4 (06.01.2018)

NOWY DWOREK - NIEZATAPIALNI
Podlaski Łukasz, Szyban Patryk - Szylkin Marek x2, Pozauć Łukasz, Jezierski Marcin
2:4
BIUROMAX - WALUŚ TRANS
Hukiewicz Marcin, Hukiewicz Jakub - Wycke Marcin x4, Marchut Piotr x2, Lewandowski Romasz x2, Kurek Dawid, Szemberski Grzegorz, Łysiak Daniel
2:11
KICO - TOMBUD
 - Szczepanek Wojciech x2, Iwan Marcin x2, Traczyński Tomasz, Trenohin Vitalii
0:6
COMPUTEC - ADVENTUREQUAD.pl
Żaglewicz Damian, Kramski Michał, Świtała Mateusz, Galas Grzegorz - Rogowski Łukasz, Król Szymon
4:2
B SERVICE - P-SYSTEM 0:0

Kolejka 5 (07.01.2018)
NIEZATAPIALNI - BIUROMAX
Szymczak Zbigniew - Hukiewicz Marcin
1:1
WALUŚ TRANS - KICO
Wycke Marcin - Łuczak Adrian x2, Smagur Adam
1:3
TOMBUD - COMPUTEC
Rafalik Nikodem x3, Trenohin Vitalii x2 - Galas Grzegorz x2
5:2
ADVENTUREQUAD.pl - B SERVICE
Rogowski Łukasz, Król Szymon - Kobeszko Jakub, Bak Łukasz
2:2
NOWY DWOREK - P-SYSTEM
Nowak Michał - Mololkin Yevhenii, Baraniak Rafał x2, Duukhimennyi Anatoli x2, Ślusarenko Oleksandr
1:8


Kolejka 6 (13.01.2018)
NOWY DWOREK - BIUROMAX
Nowak Michał, Szybun Patryk - Hukiewicz Marek x3, Hukiewicz Szymon, Hukiewicz Marcin
2:5
KICO - NIEZATAPIALNI
Drabek Jarosław x2, Łuczak Karol - Grunek Krzysztof
3:1

COMPUTEC - WALUŚ TRANS
Świtała Mateusz - Wycke Marcin, Łysiak Daniel, Marchut Piotr

1:3
B SERVICE - TOMBUD
Podwyszyński Patryk - Szczepanek Wojciech x 2
1:2
P-SYSTEM - ADVENTUREQUAD.pl
Ślusarenko Oleksander x2, Mololkin Yevhenii, Świostek Adam - Rogowski Łukasz, Król Szymon
4:2



Kolejka 7 (14.01.2018)
NIEZATAPIALNI - COMPUTEC
 - Galas Grzegorz x2, Świtała Mateusz x2, Hadel Dariusz
0:5
ADVENTUREQUAD.pl - NOWY DWOREK
Rogowski Łukasz x3, Szwaracki Marcin x3, Pisarski Daniel x3, Rosiński Daniel, Kozłowski MArcin - Wiśniewski Daniel x2
11:2
TOMBUD - P-SYSTEM
Rafalik Nikodem x2, Iwan Marcin - Mololkin Yevhenii x2, Baraniak Rafał, Szwer Adam, Woźniak Krzysztof, Świostek Adam
3:6
WALUŚ TRANS - B SERVICE
Wycke Marcin - Podwyszyński Patryk x3
1:3
BIUROMAX - KICO
Hukiewicz Marek x2, Szczepański Roman - Migdał Bartek
3:1


Kolejka 8 (21.01.2018)

ADVENTUREQUAD.PL - TOMBUD
 Sokoliński Daniel x2, Ziólkowski Dawid, Król Szymon, Wasielewski Kamil - Rafalik Nikodem x3

5:3
B SERVICE - NIEZATAPIALNI
Podwyszyński Patryk x3, Dziubiński Łukasz, Kobeszko Jakub, Zdolski samobójcza) -
6:0
P-SYSTEM - WALUŚ TRANS
Baraniak Rafał x2 - Gerszewski Patryk x2, Malkowiak Marek
2:3
KOMPUTEC - BIUROMAX
Galas Grzegorz x5, Szwer Andrzej x2, Habel Dariusz x2, Żaglewicz Damian x 2
11:0
NOWY DWOREK - KICO

0:3
VO


Kolejka 9 (27.01.2018)
KICO - COMPUTEC
 - Galas Grzegorz x3, Świtała Mateusz x3, Habel Dariusz
0:7
NIEZATAPIALNI - P-SYSTEM
Pozauć Łukasz, Szczepański Łukasz - Mololkin Yevheniix2, Woźniak Krzysztof, Baraniak Rafał, Ślusarenko Oleksander, Drukhimenny Anatoli
2:6
BIUROMAX - B SERVICE
Hukiewicz Marek x2 - Podwyszyński Patryk x4, Kobeszko Jakub
2:5
WALUŚ TRANS- ADVENTUREQUAD.pl
 - Wasielewski Karol, Krzywicki Wojciech, Rosiński Daniel, Król Szymon
0:4
TOMBUD - NOWY DWOREK

3:0
VO


Kolejka 10 (28.01.2018)
NIEZATAPIALNI - ADENTUREQUAD.PL
Zdolski Bartek - Pisarski Daniel x2, Sokoliński Daniel, Rogowski Łukasz, Ziólkowski Dawid
1:5
NOWY DWOREK - COMPUTEC
0:3
VO
KICO - B SERVICE
Brzeziński Tomasz - Podwyszyński Patryk x5, Bak Łukasz x2, Kobeszko Szymon x2, Bak Mateusz
1:10
BIUROMAX - P-SYSTEM
 - Mololkin Yevhenii x3, Nykanenko Bogdan x2, Woźniak Krzysztof, Krasucki Arkadiusz
0:7
WALUŚ TRANS - TOMBUD
Gerszewski Patryk - Szczepanek Wojciech x3, Trochin Vitalij x2, Traczyński Tomasz
1:6


11 KOLEJKA 03.II.2018 (sb)  
TOMBUD - NIEZATAPIALNI
Traczyński Tomasz, Szczepanek Wojciechx3, Iwan Marcin x2 - Pozauć Łukasz
6:1

B SERVICE - COMPUTEC
Podwyszyński Patryk - Czarnecki Mateusz x2, Świtała Mateusz, Szymański Marcin
1:4

P-SYSTEM - KICO 3:0
VO
ADVENTUREQUAD.PL - BIUROMAX
Rogowski Łukasz x3, Ziółkowski Dawid, Pisarski Daniel - hukiewicz Marek
5:1

WALUŚ TRANS - NOWY DWOREK

3:0
VO


12 KOLEJKA 04.II.2018 (ndz)  
NIEZATAPIALNI - WALUŚ TRANS
Szczepański Łukasz x2, Pozauć Łukasz - Lewandowski Tomasz, Łysiak Daniel

3:2
NOWY DWOREK - B SERVICE 0:3
VO
COMPUTEC - P-SYSTEM
Szymański Marcin, Czarnecki Mateusz - Świostek Adam, Baraniak Rafał, Mololkin Yevhenii

2:3
KICO - ADVENTUREQUAD.PL 0:3
VO
BIUROMAX - TOMBUD
Hukiewicz Szymon, Rewa Adam - Szczepanek Wojciech x2, Tomczyk Krzysztof, Traczyński Tomasz, Iwan Marcin, Jocz Artur
2:5


13 KOLEJKA 10.II.2018 (sb)


NIEZATAPIALNI - NOWY DWOREK 3:0
VO
WALUŚ TRANS - BIUROMAX
Wycke Marcin x2, Marchut Piotr x2, Łysiak Dawid - Hukiewicz Marek, Hukiewicz Szymon
5:2

TOMBUD - KICO
Szczepanek Wojciech x4, Traczyński Tomasz x2, Leanavels Pawel -
7:0


ADVENTUREQUAD.PL - COMPUTEC
Rogowski Łukasz - Czarnecki Mateusz
1:1

P-SYSTEM - B SERVICE
Mololkin Yevheni, Duukhimennyi Anatoli- Kobeszko Jakub
2:1



14 KOLEJKA 11.II.2018 (ndz)




BIUROMAX - NIEZATAPIALNI
Hukiewicz Szymon - Pozauć Łukasz x3, Zdolski Bartek x2, Szymczak Zbigniew x2, Jezierski Marcin
1:8


KICO - WALUŚ TRANS
 - Marchut Piotr x3, Szemberski Grzegorz, Lewandowski Tomasz
0:5


COMPUTEC - TOMBUD
Habel Dariusz x2, Świtała Mateusz x2 - Trenohin Vitalii
4:1


B SERVICE - ADVENTUREQUAD.PL
Podwyszyński Patryk, Bak Mateusz, Kobeszko Jakub - Krół Szymon x3, Rogowski Łukasz, Krzywicki Wojciech
3:5


NOWY DWOREK - P-SYSTEM

0:3
VO


15 Kolejka (17.02.2018)
BIUROMAX - NOWY DWOREK 3:0
VO
NIEZATAPIALNI - KICO Szylkin Marek x2, Żółtowski Michał x2, Zdolski Bartek, Jezierski Marcin x2, Szymczak Zbyszek, Dawidowicz Piotr (samobójcza) - 

9:0

WALUŚ TRANS - COMPUTEC
Lewandowski Tomasz, Kubala Robert - Habel Dariusz, Galas Grzegorz x2, Iwanowski Tomasz x2, Marchut Piotr (samobójcza)
2:6


TOMBUD - B SERVICE
Iwan Marcin, Vitalii Trenohin x4, Rafalik Nikodem x2 - Podwyszyński Patryk, Bak Łukasz
7:2


ADVENTUREQUAD.PL - P-SYSTEM
Rogowski Łukasz x2, Sokoliński Daniel - Woźniak Krzysztof, Nikonenko Bogdan, Mololkin Yevhenii x2, Krasucki Arkadiusz, Baraniak Rafał
3:6




16 KOLEJKA 18.II.2018 (ndz)




COMPUTEC - NIEZATAPIALNI
Galas Grzegorz x2 - 
2:0

NOWY DWOREK - ADVENTUREQUAD.PL
0:3
VO
P-SYSTEM - TOMBUD
Baranak Rafał x2, Mololkin Yevhenii, Nykonenko Bogdan, Woźniak Krzysztof. Drukhiuennsi Anatolii - Mololkin Yevhenii (samobójcza), Szczepanek Wojciech, Trenohin Vitalij x2, Horodyski Remigiusz
6:5


B SERVICE - WALUŚ TRANS
Dziubiński Łukasz, Kobeszko Jakub x2, Podwyszyńki Patryk x2 - Szemberski Grzegorz, Gęsiewski Patryk, Wycke Marcin, Lewandowski Tomasz, Kubala Robert
5:5


KICO - BIUROMAX
Kowalaszek Mateusz - Hukiewicz Szymon, Komanowski Mateusz
1:3




17 KOLEJKA 25.II.2018 (ndz)


TOMBUD - ADVENTUREQUAD.PL


NIEZATAPIALNI - B SERVICE


WALUŚ TRANS  - P-SYSTEM


BIUROMAX - COMPUTEC


KICO - NOWY DWOREK



18 KOLEJKA 03.III.2018 (sb)


15:00 COMPUTEC - KICO


15:30 P-SYSTEM - NIEZATAPIALNI




16:00 B SERVICE - BIUROMAX




16:30 ADVENTUREQUAD - WALUŚ TRANS




17:00 NOWY DWOREK - TOMBUD