Lodowisko na Stadionie Miejskim jest czynne codziennie
Rafał Figiel wziął udział w treningu na Orliku
Trwa XX Świebodziński Turniej Halowej Piłki Nożnej

Godziny otwarcia obiektów

LODOWISKO
dni robocze
od 8:00 do 21:00
(przerwa konserwacyjna 13:30-15:00)

weekendy
od 10:00 do 21:00
(przerwa konserwacyjna 14:30-16:00)


BASEN
czynny codziennie:
8:00-11:00 szkoły i osoby indywidualne
11:00 do 22:00 ogólnodostępny


HALA SPORTOWA
czynna codziennie:
8:00-15:00 szkoły
15:00 -22:00 ogólnodostępna
 

BOISKO ORLIK PRZY PSP 6
czynne w dni powszednie w godzinach 15:00-21:00
soboty, niedziele i święta w godzinach 9:00-15:00

Świebodzińska Dziesiątka 2017. Wyniki biegów dziecięcych

Wyniki biegów dziecięcych i młodzieżowych, które odbyły się w sobotę 23 września 2017 podczas XVI Świebodzińskiej Dziesiątki.

KAT -K10- 400 m
1.Julia Przypis
2.Oliwia Olszewska
3.Milena Gołębiowska
4.Blanka Trudzińska
5.Marta Szczerbak
6.Marta Skowron
7.Hanna Kuczyńska
8.Maja Tabiś
9.Julia Ciechanowicz
10.Jagoda Długołecka
11.Daria Chamera
12.Maja Aduło
13.Aleksandra Derlatka

KAT -M10- 400 m
1.Mateusz Krasicki
2.Oliwier Zjawin
3.Ignacy Morawski
4.Wojciech Rój
5.Michał Maczalski
6.Bartosz Łukaszewicz
7.Michał Słota
8.Oskar Łapkowski
9.Bartosz Cygański
10.Stanisław Zaremba
11.Ksawery Rynda
12.Stanisław Najdecki
13.Dominik Rutkowski
14.Antoni Łapkowski
15.Hubert Braun
16.Adrian Ambrosewicz
17.Wojciech Paczuszyński
18.Jakub Tkaczyk
19.Marcel Karolewski
20.Natan Hołowiński
21.Maks Mielnik

KAT -K09- 400 m
1.Małgorzata Kaczmarczyk
2.Amelia Wołodźko
3.Maja Jaworczak
4.Julia Skrzypowska
5.Milena Barna
6.Lena Maszkowska
7.Zuzanna Adamiec
8.Julia Nałęcz
9.Emilia Piwońska
10.Malwina Michałowska
11.Hanna Hoppen
12.Zuzanna Zając
13.Maja Adamek
14.Nikola Popławska
15.Antonina Goc
16.Martyna Mades
17.Zofia Małyszka
18.Kornela Grzechnik
19.Milena Rychter
20.Aleksandra Ziemniak
21.Amelia Rynda
22.Maja Borkowska

KAT -M09- 400 m
1.Jakub Roszyk
2.Antoni Chodarewicz
3.Adam Noworyta
4.Aleksander Woźniak
5.Miłosz Danielski
6.Tomasz Walczak
7.Kamil Zajączkowski
8.Michał Babirecki
9.Oliwier Grala
10.Jakub Furlepa
11.Tobiasz Ziółkowski
12.Tomasz Łukciuk
13.Wojciech Wojdan
14.Ignacy cichy
15.Tymoteusz Chełiniak
16.Tymoteusz Kołodziejczyk
17.Cezary Lipiński
18.Nikodem Niecka
19.Michał Szuster
20.Filip Nowak
21.Rafał Grodzki
22.Stanisław Zdziennicki
23.Mateusz Kałbucki
24.Dominik Paczuszyński
25.Aleksander Zając
26.Paweł Oporski
27.Wiktor Wojciechowski

KAT -K08- 400 m
1.Wiktoria Kołodziejska
2.Natalia Giecołd
3.Apolonia Świtała
4.Kinga Turlepa
5.Maja Gurzyńska
6.Weronika Malecka
7.Lena Soroka
8.Maja Czyż
9.Patrycja Matus
10.Maja Tomaszewska
11.Hanna Gendera
12.Weronika Radkiewicz
13.Kamila Zawadzka
14.Maria Wojtkiewwicz
15.Klaudia Mierzwińska
16.Natalia Nowak
17.Nikola Klarek
18.Nikola Makowska
19.Lena Paszkowska
20.Magdalena Wójcik
21.Paulina Bieniek
22.Natalia Wejchan
23.Weronika Krasowska
24.Nikola Kandyba

KAT -M08- 400 m
1.Kacper Prałat
2.Karol Ciszak
3.Jakub Tomczak
4.Dominik Skowron
5.Aleksander Czerniak
6.Wiktor Mech
7.Stanisław Lemieszkoi
8.Bartosz Świostek
9.Paweł Wójtowicz
10.Kacper Kilkowski
11.Jędrzej Zuzian
12.Łukasz Krasicki
13.Bartłomiej Biernat
14.Filip Dynda
15.Jakub Gorgiel
16.Hubert Adamczak
17.Gracjan Pyrtek
18.Tymoteusz Flejsierowicz
19.Jakub Gołębiowski
20.Natan Iwan
21.Bartosz Zawiski
22.Tymoteusz Wierzbicki
23.Kacper Kościukiewicz
24.Jacek Jankowski
25.Nikodem Matuszek
26.Bartosz Krzesiński

KAT -K07- 800 m
1.Amelia Szafińska
2.Julia Stanulewicz
3.Joanna Rusinowska
4.Weronika Chełminiak
5.Nikola Hanebauer
6.Jagoda Michałowska
7.Hnna Sot
8.Anastazja Djaków
9.Zuzanna Szczepaniak
10.Nikola Gebauer
11.Aleksandra Kinder
12.Julia Perz
13.Aleksandra Macialska
14.Malwina Koczan
15.Wiktoria Graczyk


KAT -K06- 800 m
1.Oktawia Obuchowska
2.Zofia Jastrzębska
3.Martyna Kuźniak
4.Zuzanna Machalska
5.Łucja Sznyr
6.Karolina Nowacka
7.Wiktoria Wróbel
8.Olga Szylko
9.Julia Marciniak
10.Marta Galas
11.Dominika Gnyszka

KAT -K06- 800 m
1.Oktawia Obuchowska
2.Zofia Jastrzębska
3.Martyna Kuźniak
4.Zuzanna Machalska
5.Łucja Sznyr
6.Karolina Nowacka
7.Wiktoria Wróbel
8.Olga Szylko
9.Julia Marciniak
10.Marta Galas
11.Dominika Gnyszka

KAT -M06- 800 m
1.Łukasz Pietrzak
2.Jakub Jędrzejczak
3.Jakub Prałat
4.Mateusz Klecha
5.Grzegorz Woźniak
6.Michał Skrzypkowski
7.Kamil Kałmucki
8.Patryk Kreczmer
9.Daniel Chamera
10.Maciej Bazyl
11.Piotr Popławski
12.Łukasz Rosiński
13.Wojciech Najdecki
14.Eryk Białowąs
15.Jakub Włoch
16.Igor Ostrowski
17.Mikołaj Nowakowski
18.Bartosz Gnitecki
19.Adam Krzesiński

KAT -K05- 800 m
1.Weronika Orłowska
2.Julia Szeremeta
3.Aleksandra Zajączkowska
4.Martyna Grzyglik
5.Nadia Możejko
6.Kornela Stuhl
7.Zuzanna Brodowska
8.Nina Filar
9.Julia Cichańska
10.Julia Wolska
11.Weronika Hutnik
12.Katarzyna Bartoszewska

KAT -M05- 800 m
1.Jędrzej Giecołd
2.Karol Bałenkowski
3.Aleksander Sidorowicz
4.Paweł Ratajczak
5.Sebastian Talar
6.Maciej Galas
7.Oliwier Adamski
8.Błażej Hoffmann

KAT -K04- 800 m
1.Laura Obuchowska
2.Emilia Lipińska
3.Emilia Walczak
4.Aleksandra Pietrzak
5.Wiktoria Lewandowska
6.Wiktoria Zuzian

KAT -M04- 800 m
1.Filip Baszuro
2.Jakub Stanulewicz
3.Eryk Sztegner
4.Roman Sawczenko

KAT -K03- 1200 m
1.Hanna Zdasienia
2.Aleksandra Teodorczyk

KAT -M03- 1200 m
1.Miłosz Olender

KAT -K02- 1200m
1.Natalia Rusińska
2.Oliwia Stuhl

KAT -M01- 1200m
1.Miłosz Wierzbicki